PRZERWA W ZAJĘCIACH EDUKACYJNYCH 20 - 21 CZERWCA

Drodzy Rodzice, informujemy, że dni 20 oraz 21 czerwca są wolne od zajęć edukacyjnych, a nasze placówki będą zamknięte.

-----

Dear Parents, we would like to inform you that the days of June 20 and 21 are free of educational activities and our facilities will be closed.

0
0
0
s2sdefault

Wisła

Poznajemy najdłuższą polską rzekę - Wisłę!
0
0
0
s2sdefault

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy w przedszkolu już jutro! A tak się bawiliśmy w ubiegłym roku! :)
0
0
0
s2sdefault

Sensoryka

Wrażenia dotykowe to ważny element poznawania przez dzieci otaczającego je świata, więc nasi podopieczni podczas zajęć poznają z bliska każdy przedmiot.
0
0
0
s2sdefault

Fenicjanie

Fenicjanie wynaleźli pieniądz jako środek płatniczny, więc przenieśliśmy się w te czasy i sprawdziliśmy, jak można było handlować.
0
0
0
s2sdefault

Kukurydza

W jakich warunkach kukurydza rośnie najlepiej? Ile czasu kiełkuje? Postanowiliśmy to sprawdzić!
0
0
0
s2sdefault

Przerwa świąteczna 22 grudnia - 1 stycznia

Od 24 grudnia do 1 stycznia w placówce MyVinci Biały Kamień jest przerwa świąteczna i nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Zapraszamy ponownie 2 stycznia!

0
0
0
s2sdefault

Szkolenie z pierwszej pomocy dla kadry i pracowników MyVinci

Pragniemy pogratulować naszej kadrze ukończenia szkolenia z pierwszej pomocy, które zostało zorganizowane w naszych placówkach przy ulicy Czerskiej - 5 grudnia oraz Biały Kamień - 13 grudnia.

Pracownicy oraz kadra zostali przeszkoleni z technik resuscytacji oraz otrzymali praktyczne wskazówki jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia. Profesjonalny ratownik medyczny zaprezentował też użycie urządzenia AED, które jak przypominamy, jest zamontowane od zeszłego roku w placówce przy ul. Czerskiej. Ponadto zostało zademonstrowane, jak zachować się w sytuacji, gdy ktoś się zakrztusi, oparzy oraz w przypadku krwotoków, złamania, reakcji uczuleniowych. Ratownik pokazał również, jak układać poszkodowanego w bezpiecznej pozycji.

Mamy nadzieję, że wiedza ze szkolenia oraz umiejętności zdobyte podczas niego pomogą naszym pracownikom sprawnie i skutecznie reagować, gdy zaistnieje taka potrzeba.

---

We would like to congratulate our staff of Czerska and Biały Kamień facilities who completed a first aid training. We hope the knowledge they have learned will prove useful in case of emergency. 

0
0
0
s2sdefault

Mikołajki

W Mikołajkowy poranek dzieci zebrały się w przedszkolu i każda grupa znalazła prezenty dla siebie!

0
0
0
s2sdefault

Andrzejki

Zgodnie z dawną tradycją, w wigilię Andrzejek wszyscy zbierają się na wróżby Andrzejkowe! Laliśmy wosk, odczytywaliśmy wróżby i poznaliśmy wiele zabaw Andrzejkowych!

0
0
0
s2sdefault

Teatrzyk "Pippi Wędrowniczka"

W tym tygodniu odwiedził nas teatrzyk i wszystkie grupy wzięły udział w przedstawieniu „Pipi Wędrowniczka”.

0
0
0
s2sdefault

Bal Halloween

Na Bal Halloweenowy przyszły dzieci ze wszystkich grup przebrane według swoich pomysłów w najróżniejsze postaci! Nasza kadra zadbałao dobrą zabawę i stworzenie odpowiednio strrrasznego nastroju w przedszkolu.

0
0
0
s2sdefault
MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047
Facebook MyVinci Preschool

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541
Facebook MyVinci School

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.