Szkolenie z pierwszej pomocy dla kadry i pracowników MyVinci

Pragniemy pogratulować naszej kadrze ukończenia szkolenia z pierwszej pomocy, które zostało zorganizowane w naszych placówkach przy ulicy Czerskiej - 5 grudnia oraz Biały Kamień - 13 grudnia.

Pracownicy oraz kadra zostali przeszkoleni z technik resuscytacji oraz otrzymali praktyczne wskazówki jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia. Profesjonalny ratownik medyczny zaprezentował też użycie urządzenia AED, które jak przypominamy, jest zamontowane od zeszłego roku w placówce przy ul. Czerskiej. Ponadto zostało zademonstrowane, jak zachować się w sytuacji, gdy ktoś się zakrztusi, oparzy oraz w przypadku krwotoków, złamania, reakcji uczuleniowych. Ratownik pokazał również, jak układać poszkodowanego w bezpiecznej pozycji.

Mamy nadzieję, że wiedza ze szkolenia oraz umiejętności zdobyte podczas niego pomogą naszym pracownikom sprawnie i skutecznie reagować, gdy zaistnieje taka potrzeba.

---

We would like to congratulate our staff of Czerska and Biały Kamień facilities who completed a first aid training. We hope the knowledge they have learned will prove useful in case of emergency. 

0
0
0
s2sdefault

Mikołajki

W Mikołajkowy poranek dzieci zebrały się w przedszkolu i każda grupa znalazła prezenty dla siebie!

0
0
0
s2sdefault

Andrzejki

Zgodnie z dawną tradycją, w wigilię Andrzejek wszyscy zbierają się na wróżby Andrzejkowe! Laliśmy wosk, odczytywaliśmy wróżby i poznaliśmy wiele zabaw Andrzejkowych!

0
0
0
s2sdefault

Teatrzyk "Pippi Wędrowniczka"

W tym tygodniu odwiedził nas teatrzyk i wszystkie grupy wzięły udział w przedstawieniu „Pipi Wędrowniczka”.

0
0
0
s2sdefault

Bal Halloween

Na Bal Halloweenowy przyszły dzieci ze wszystkich grup przebrane według swoich pomysłów w najróżniejsze postaci! Nasza kadra zadbałao dobrą zabawę i stworzenie odpowiednio strrrasznego nastroju w przedszkolu.

0
0
0
s2sdefault

Wycieczka na Farmę Dyń

Wszystkie grupy pojechały do Farmy Dyń w Powsinie, gdzie dzieci mogły skorzystać z pełnego spektrum atrakcji: głaskanie i karmienie zwierząt, zabawa w labiryncie ze słomy, zbieranie dyń na polu dyniowym oraz mogły poznać gatunki dyń z całego świata.

0
0
0
s2sdefault

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Najstarsze grupy z przedszkola oraz zerówki odwiedziły Centrum Nauki Kopernik. Nauka przez zabawę to główny punkt programu MyVinvi, a interaktywne wystawy w CNK doskonale spełniają te zasady. Dzieci poznały zasady fizyki w praktyce i mogły wypróbować ich działanie na wielu dostępnych eksponatach.

0
0
0
s2sdefault

Ślimaki na Polu Mokotowskim

Ciepłe dni września pozwoliły nam na dokładne poznanie flory i fauny Pola Mokotowskiego! :)
0
0
0
s2sdefault

Eksperyment z chmurą

W zerówce od września grupa ma...pełne ręce roboty przy eksperymentach! :)
0
0
0
s2sdefault

Ciecz nienewtonowska

Poznajemy ciecz nienewtonowską!
0
0
0
s2sdefault

Wulkany

Nie ma to jak radość z samodzielnie wybuchniętego wulkanu! ;D
0
0
0
s2sdefault

Sadzenie pomidorów

Już można wysadzać sadzonki do ziemi, więc na naszej działce przygotowaliśmy grządki i posadziliśmy pomidory!

0
0
0
s2sdefault
MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047
Facebook MyVinci Preschool

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541
Facebook MyVinci School

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.