Przedszkole MyVinci zostało powołane do życia w 2012 roku przez Neobrit Educations Ltd. jako polski oddział tej jednostki (BIA KIDS).
Dzięki uzyskanej akredytacji Cambridge International Schools, już w zerówce rozpoczynamy wdrażanie ścieżki Cambridge, kontynuuowanej w naszej szkole MyVinci School. Więcej o akredytacji Cambridge tutaj.

MyVinci Preschool jest placówką, która wdraża program edukacyjny wykorzystujący najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody nauczania, stosowane z powodzeniem w szkolnictwie Europy Zachodniej, a zwłaszcza Wielkiej Brytanii.

Bazują one na wynikach badań w zakresie edukacji i pracy mózgu, prowadzonych na wiodących uniwersytetach na świecie, które jednoznacznie wskazują, że okres od chwili narodzin do 6-go roku życia jest kluczowy dla rozwoju człowieka, a co najważniejsze unikalny. Już nigdy potem ludzki mózg nie jest w stanie przyswajać wiedzy tak łatwo i tak szybko. Oznacza to, że etap przedszkolny to niezwykle istotny czas dla Twojego dziecka, determinujący jego rozwój, a więc życiowe sukcesy. Stąd wybór przedszkola to w dużej mierze wybór jego przyszłości!

Misją MyVinci Preschool jest optymalne wykorzystanie tego wyjątkowego okresu i zapewnienie mu wszechstronnego rozwoju: intelektualnego, emocjonalnego i społecznego na najwyższym poziomie.

Jeśli pragniesz, by Twoje dziecko rozwinęło ogromny potencjał, jaki w nim drzemie i osiągnęło wyniki znacząco przewyższające rówieśników, zapraszamy do zapoznania się z obowiązującym w MyVinci Preschool programem

MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.