MyVinci Preschool współpracuje z partnerami

Czym jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego dziecka?
Czy umiałbyś udzielić dziecku pierwszej pomocy?
Czy umiałaby to zrobić Twoja znajoma, opiekunka czy Pani w przedszkolu?
Warto się nad tym zastanowić.
W ramach współpracy z Medycznym Studium Zawodowym, Centrum Szkoleń WSR zorganizowało akcję "Bezpieczne dziecko". Kampania ma na celu przeszkolenie jak największej liczby osób dorosłych w ramach kursu pierwszej pomocy dzieciom. Szkolenie trwa tylko 1 dzień! A dzięki niemu zdobędziesz podstawową wiedze na temat udzielania pierwszej pomocy!

LOCO Nieruchomości specjalizuje się w kompleksowym pośrednictwie w wynajmie nieruchomości.

Usługi zawierają pełną obsługę od momentu pierwszego kontaktu poprzez wyszukiwanie idealnego mieszkania, sfinalizowanie najmu aż do pomocy w adaptacjach i przygotowaniu lokalu na potrzeby najemcy, np. założenie Internetu lub telewizji, sprawy meldunkowe w urzędzie, zorganizowanie transportu mebli, itp.

Baza atrakcyjnych mieszkań, terminowość w działaniu oraz spełnianie wysokich wymagań klientów to podstawa w działaniu LOCO Nieruchomości.

LOCO Nieruchomości oferuje doskonałą obsługę, z której są dobrze znani i co potwierdza stale powiększająca się lista zadowolonych klientów

LEGIA TENNIS SCHOOLS to treningi tenisa dla zawodników poniżej 10 roku życia, które odbywają się według systemu Tenis 10. Dzieci grają mniejszymi rakietami, na małych siatkach oraz zmniejszonym korcie, po to aby gra i nauka była dla nich łatwiejsza i atrakcyjniejsza. Dzięki temu już 3-latki mogą rozpocząć swoją przygodę z tenisem!

We współpracy z Legia Tennis Schools w przedszkolu MyVinci organizowane są zajęcia z tenisa dla dzieci w wieku 3-5 lat, natomiast zajęcia dla uczniów szkoły MyVinci School odbywają się w Klubie Legia Tennis Schools.

Magdalena Trebert to znakomita fotograf, z którą mieliśmy przyjemność już kilkakrotnie współpracować. Efekty jej pracy mogą Państwo podziwiać m.in. na naszej stronie głównej.
Polecamy współpracę z Panią Trebert, szczególnie że dla naszych podopiecznych przewidziane są specjalne promocyjne rabaty na sesje studyjne!

Szkoła tańca Pro-dance założona i prowadzona przez Oskara Żołądkiewicza, profesjonalnego tancerza reprezentującego najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów szkoła oferuje zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

YAWARA Szkoła Sztuk Walki prowadzona przez Wojtka Jeża, który również w naszym przedszkolu uczy dzieci dalekowschodnich sztuk walki, m.in. judo. Pan Wojtek doskonale potrafi zachęcić najmłodszych do zabawy i treningu, dzięki czemu dzieci poznają prawidłowe formy ruchów i technik używanych w sztukach walki. Zachęcamy do współpracy z Panem Wojtkiem, który opracował programy dla każdej grupy wiekowej, w tym również program samoobrony dla dorosłych.

MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.