Julia

Julia

Kierownik placówki MyVinci Preschool Biały Kamień
Native j. rosyjskiego

Absolwentka studiów wyższych na kierunku Europeistyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Oświatą. Jako osoba z dużym zamiłowaniem do poznawania świata i ludzi zdecydowałam się na przeprowadzkę do Polski, gdzie podjęłam studia o profilu pedagogicznym. Prywatnie jestem mamą małej Sabiny, która mobilizuje mnie do aktywnego spędzania czasu. W wolnej chwili oddaję się swoim ulubionym dyscyplinom sportowym takim jak pływanie, bieganie.

Esther

Esther

Native j. hiszpańskiego

Pedagog, logopeda, nauczyciel (native) j. hiszpańskiego, matka trojga dzieci. Uważa, że każde dziecko nosi w sobie ogromną potrzebę ekspresji, tak werbalnej, jak za pomocą gestów. Dotyczy to wszystkich dzieci bez wyjątku, więc szalenie istotne jest umieć zrozumieć i właściwie zinterpretować tę potrzebę tak naturalną i czystą w taki sposób, aby następnie używając właściwych narzędzi naukowych, pokierować nią i rozwinąć. Można wtedy z ogromną radością i satysfakcją obserwować, jak mali uczniowie zaczynają opisywać otaczający ich świat, wyrażać swe myśli i uczucia z coraz większą łatwością i bogactwem słownictwa.

Ganga

Ganga

Native j. angielskiego

Ukończyłam studia edukacji wczesnoszkolnej i lingwistyki na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Tribhuvan w Nepalu. Posiadam ponad 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w Nepalu oraz w Polsce. Pracując z dziećmi, staram się rozwijać ich naturalną otwartość i ciekawość otaczającego je świata. Podchodzę do każdego dziecka indywidualnie, starając się dopasować działania edukacyjne do jego potrzeb. W wolnym czasie czytam książki, chodzę do kina i gotuję różne rodzaje curry.

Lena

Lena

native speaker języka rosyjskiego

Jestem nauczycielką języka rosyjskiego, ukończyłam Pedagogiczny Instytut Języków Obcych, posiadam wykształcenie kierunkowe. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi różnego wieku i nie widzę siebie bez pracy z nimi. Staram się rozwijać poczucie estetyki u dzieci i wdrażać w ich życie. Podczas mojej pracy, bardzo się ciesze się, gdy widzę zainteresowanie w oczach dziecka. Moje pedagogiczne motto: Każde dziecko jest liderem, a razem jesteśmy drużyną! W wolnym czasie wykonuję robótki ręczne, lubię haftować koralikami i uczyć się języka polskiego.

Karolina

Karolina

Nauka j. polskiego

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności Pedagogika przedszkolna. Twórczość i spontaniczność dzieci powoduje, że praca w przedszkolu daje mi wiele radości i zadowolenia. Jestem dumna z moich podopiecznych, którzy zaskakują mnie każdego dnia. W wolnym czasie relaksuję się przy książce pisanej przez życie. Ponadto uwielbiam podróżować w nowe miejsca, a także spędzać czas w rodzinnej miejscowości.

Wiktoria

Wiktoria

wychowawca zerówki język polski

Z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz germanistką. Dorastałam w Polsce i w Niemczech - w Hamburgu. W zawodzie nauczyciela języka niemieckiego od 2007 roku, wcześniej również nauczyciel nauczania wspierającego dla uczniów, dla których j. niemieckim był językiem obcym - szkoła średnia w Wiedniu. Z biegiem lat moją specjalnością stało się nauczanie dzieci j.niemieckiego metodą immersji, metodą tą pracuję od 2007 roku. W MyVinci od 6 lat. Prywatnie mama trzech dziewczynek, moją pasją jest jazda na rowerze i wspólne czytanie książek.

Ania

Ania

Psycholog

Absolwent studiów pedagogicznych i filologii angielskiej. Szczery uśmiech dziecka daje mi niesamowitą satysfakcję z pracy. Każdy dzień spędzony w przedszkolu daje mi dużo radości i uczy czegoś nowego. Dbam o bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy i zwracam uwagę na indywidualne talenty każdego dziecka. W wolnym czasie lubię czytać książki psychologiczne i biografie. Lubię podróżować i fotografować obiekty z zagranicy. W nocy często oglądam gwiazdy przez teleskop.

Olga

Olga

Logopeda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 2014 roku, natomiast obecnie doktoryzuje się w Zakładzie Logopedii i Emisji Głosu. Prowadzę zajęcia ze studentami i dają mi one dużą satysfakcję, jednak moją największą pasją i powołaniem jest praca terapeutyczna z dziećmi. Specjalizuję się przede wszystkim w terapii dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, a także zaburzonego rozwoju językowego u dzieci z niedosłuchem. Swoje zajęcia prowadzę tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka. Na zajęciach wykorzystuję różne metody terapii, aby uzyskać jak najlepsze efekty, w możliwie jak najszybszym czasie. Po godzinach uwielbiam tańczyć, zwłaszcza brazylijskiego zouka, dlatego bliskie mojemu sercu jest motto: "Tańcz jakby nikt nie patrzył, śpiewaj jakby Cię nikt nie słyszał, nie żałuj tego co wywołało uśmiech na twojej twarzy i nie poddawaj się - nigdy." Aktualnie od 5 lat jako przedsiębiorca, prowadzę własny zespół muzyczny, kursy edukacyjne ABACUS, a także autorską działalność artystyczną skierowaną do dzieci. Z pasją zajmuję się rozwijaniem u najmłodszych zamiłowania do nauki, odważnego i uważnego poznawania nowych dziedzin życia, rozsmakowania w budowaniu relacji opartych na szacunku dla otaczającego nas świata, cierpliwości i wytrwałości, zrozumienia emocji, współpracy i działań prowadzących do polepszenia jakości życia – i właśnie na takiej bazie uczę dzieci logicznego i krytycznego myślenia oraz kalkulacji matematycznych.

Wojtek

Wojtek

Sport, Judo

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w zakresie pedagogiki religijnej i etyki, filolog klasyczny (Uniwersytet Warszawski), instruktor sportu (specjalizacja ju-jitsu), twórca Szkoły Sztuk Walki Yawara, autor szkoleniowego programu dla dzieci w wieku przedszkolnym "ju-jitsu club". Obecnie członek zarządu Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu

Dorota

Dorota

Rytmika

Jestem absolwentką akademii muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, specjalności rytmika. Kocham muzykę i staram się tą miłością zarazić dzieci. Chcę pomagać im odkrywać i zrozumieć tajniki muzycznego świata i dawać jak najwięcej radości z kontaktu z muzyką. Jestem totalnie zakręcona na punkcie tańca choreografii i języka portugalskiego. Moją wizytówką są uśmiech i kolorowe rajstopy.

Agata

Agata

Nauczycielka gry na skrzypcach

Ukończyłam z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec. Już od wczesnego dzieciństwa przejawiałam spore zainteresowanie muzyką. Z biegiem lat przerodziło się ono w pasję, a na końcu zawód. Dziś z wielką radością i satysfakcją ową pasją dzielę się z najmłodszymi. Na zajęciach nie tylko uczymy się grać na skrzypcach, ale również poznajemy szerzej cudowny świat muzyki: bawimy się w dyrygentów, tworzymy własne kompozycje, odkrywamy, że muzyka poważna wcale nie musi być taka poważna i wiele więcej. A wszystko po to, żeby rozwijać w maluchach muzykalność oraz wzbudzać chęć i potrzebę obcowania z muzyką na co dzień.

Ola

Ola

Akrobatyka

Trenerka akrobatyki sportowej, absolwentka studiów magisterskich na wydziale wychowania fizycznego AWF w Warszawie. Wieloletnia zawodniczka akrobatyki sportowej, którą trenowała od 4 roku życia. Podczas kariery sportowej startowała na arenie krajowej i zawodach zagranicznych. Prowadzi zajęcia z dziećmi od 8 lat, już z dziećmi od 2 roku życia. Jako trener jest bardzo cierpliwa oraz odpowiedzialna. Wprowadza na zajęciach wesołą atmosferę, jednocześnie dbając o każdy szczegół wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo na sali.

Malwina

Malwina

Balet

W roli instruktora sprawdza się od 18 roku życia. Traktuje nauczanie tańca nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim pasję. Dyplomowana instruktorka tańca z wykształceniem pedagogicznym. Absolwentka studiów dyplomowych i studentka pierwszego roku studiów magisterskich - Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Raquel

Raquel

native speaker języka angielskiego (Czerska Preschool)

Pochodzę z Filipin, dwujęzycznego kraju, w którym angielski jest jednym z języków urzędowych. Chociaż moje wykształcenie obejmuje technologie informacyjne, moja praca wolontariacka doprowadziła mnie do opieki nad małymi dziećmi. Na początku uczyłam moje siostrzenice i siostrzeńców, a z czasem także inne dzieci. Pomagałam im nauczając takich przedmiotów jak język angielski oraz nauki ścisłe. Przekonałam się, że ta praca jest moim powołaniem. Po studiach pracowałam jako korepetytor. Odbyłam szkolenia w zakresie opieki nad dziećmi. W latach 2005-2011 pracowałam za granicą z dziećmi do 4 roku życia. Obecnie mieszkam w Polsce, mam męża i dwoje wspaniałych dzieci w wieku ośmiu i czterech lat. Kiedy nie jestem w pracy, spędzam czas w domu z rodziną.

Monika

Monika

Native speaker języka angielskiego

Wróciłam do Polski dwa lata temu, zaczynając studia w Warszawie. Mieszkałam w Irlandii przez ponad piętnaście lat, kończąc tam szkołę podstawową oraz średnią. Od tego czasu profesjonalnie nauczam języka angielskiego jako Native Speaker w Polsce. Zawsze uważałam,że mam z dziećmi wiele wspólnego, dlatego się tak dobrze dogadujemy. Dzieci widzą świat w inny sposób i nie boją się zadawać pytań. Zawsze staram się odpowiadać na nie w kreatywny i zabawny sposób. Moją ulubioną rzeczą do robienia z moimi uczniami jest wszystko to, co pobudza kreatywność, aby ich dni były pełne kolorów, wypełnione nieskończonymi możliwościami. Prywatnie, kocham malować i rysować.

 Michał

Michał

asystent nauczyciela

Ukończyłem studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie na tej samej uczelni studiuję pedagogikę. Posiadam blisko 2-letnie doświadczenie pracy z dziećmi w środowisku międzynarodowym. Każdy z nas kształtowany jest przez wydarzenia ze swojego dzieciństwa, dlatego uważam, że okres dzieciństwa i dorastania jest dla każdego człowieka kluczowy pod kątem rozwoju jego osobowości i postaw życiowych - dlatego praca z dziećmi wiąże się wg mnie z dużą odpowiedzialnością; do tego każdego dnia pociąga ze sobą niełatwe wyzwania, którym wychodzenie naprzeciw pomaga mi poprawiać się i rozwijać. W opiece nad dziećmi, oprócz nabywania kontaktu z każdym z nich, dążę do poznania siebie samego i tego co mnie określa. Interesują mnie nauki humanistyczne (zwłaszcza filozofia i teologia) oraz kinematografia i muzyka (klasyczna, soul, folk, metal, indie i jeszcze kilka innych gatunków).

MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.