Julia

Julia

Kierownik placówki MyVinci Preschool Biały Kamień
Native j. rosyjskiego

Absolwentka studiów wyższych na kierunku Europeistyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Oświatą. Jako osoba z dużym zamiłowaniem do poznawania świata i ludzi zdecydowałam się na przeprowadzkę do Polski, gdzie podjęłam studia o profilu pedagogicznym. Prywatnie jestem mamą małej Sabiny, która mobilizuje mnie do aktywnego spędzania czasu. W wolnej chwili oddaję się swoim ulubionym dyscyplinom sportowym takim jak pływanie, bieganie.

Esther

Esther

Native j. hiszpańskiego

Pedagog, logopeda, nauczyciel (native) j. hiszpańskiego, matka trojga dzieci. Uważa, że każde dziecko nosi w sobie ogromną potrzebę ekspresji, tak werbalnej, jak za pomocą gestów. Dotyczy to wszystkich dzieci bez wyjątku, więc szalenie istotne jest umieć zrozumieć i właściwie zinterpretować tę potrzebę tak naturalną i czystą w taki sposób, aby następnie używając właściwych narzędzi naukowych, pokierować nią i rozwinąć. Można wtedy z ogromną radością i satysfakcją obserwować, jak mali uczniowie zaczynają opisywać otaczający ich świat, wyrażać swe myśli i uczucia z coraz większą łatwością i bogactwem słownictwa.

Ganga

Ganga

Native j. angielskiego

Ukończyłam studia edukacji wczesnoszkolnej i lingwistyki na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Tribhuvan w Nepalu. Posiadam ponad 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w Nepalu oraz w Polsce. Pracując z dziećmi, staram się rozwijać ich naturalną otwartość i ciekawość otaczającego je świata. Podchodzę do każdego dziecka indywidualnie, starając się dopasować działania edukacyjne do jego potrzeb. W wolnym czasie czytam książki, chodzę do kina i gotuję różne rodzaje curry.

Dorota

Dorota

Rytmika

Jestem absolwentką akademii muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, specjalności rytmika. Kocham muzykę i staram się tą miłością zarazić dzieci. Chcę pomagać im odkrywać i zrozumieć tajniki muzycznego świata i dawać jak najwięcej radości z kontaktu z muzyką. Jestem totalnie zakręcona na punkcie tańca choreografii i języka portugalskiego. Moją wizytówką są uśmiech i kolorowe rajstopy.

Wojtek

Wojtek

Sport, Judo

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w zakresie pedagogiki religijnej i etyki, filolog klasyczny (Uniwersytet Warszawski), instruktor sportu (specjalizacja ju-jitsu), twórca Szkoły Sztuk Walki Yawara, autor szkoleniowego programu dla dzieci w wieku przedszkolnym "ju-jitsu club". Obecnie członek zarządu Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu.

Agata

Agata

Nauczycielka gry na skrzypcach

Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec. Już od wczesnego dzieciństwa przejawiałam spore zainteresowanie muzyką. Z biegiem lat przerodziło się ono w pasję, a na końcu zawód. Dziś z wielką radością i satysfakcją ową pasją dzielę się z najmłodszymi. Na zajęciach nie tylko uczymy się grać na skrzypcach, ale również poznawać szerzej cudowny Świat Muzyki: sprawdzimy, gdzie mieszkają nutki i do czego właściwie służą, dowiemy się, co to takiego jest rytm i gdzie go można znaleźć, odkryjemy, że muzyka poważna wcale nie musi być taka poważna i wiele więcej. A wszystko po to, żeby rozwijać w maluchach muzykalność oraz wzbudzać chęć i potrzebę obcowania z Muzyką na co dzień.

Ania

Ania

Wychowawca grupy

Jestem absolwentką studiów wyższych pedagogicznych o specjalności Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe oraz zdobyłam wykształcenie licencjackie z filologii angielskiej. Szczery uśmiech dziecka daje mi ogromną satysfakcję z pracy. Każdy dzień spędzony w przedszkolu dostarcza mi wiele radości i uczy mnie czegoś nowego. Dbam o to, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy i zwracam uwagę na indywidualne talenty każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki o tematyce psychologicznej i biografie. Lubię podróżować i fotografować obiekty z dalekich krajów. Wieczorami często obserwuję gwiazdy przez teleskop.

Olga

Olga

Logopeda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 2014 roku, natomiast obecnie doktoryzuje się w Zakładzie Logopedii i Emisji Głosu. Prowadzę zajęcia ze studentami i dają mi one dużą satysfakcję, jednak moją największą pasją i powołaniem jest praca terapeutyczna z dziećmi. Specjalizuję się przede wszystkim w terapii dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, a także zaburzonego rozwoju językowego u dzieci z niedosłuchem. Swoje zajęcia prowadzę tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka. Na zajęciach wykorzystuję różne metody terapii, aby uzyskać jak najlepsze efekty, w możliwie jak najszybszym czasie. Po godzinach uwielbiam tańczyć, zwłaszcza brazylijskiego zouka, dlatego bliskie mojemu sercu jest motto: "Tańcz jakby nikt nie patrzył, śpiewaj jakby Cię nikt nie słyszał, nie żałuj tego co wywołało uśmiech na twojej twarzy i nie poddawaj się - nigdy."

Anna Krzyczkowska – Jesień

Anna Krzyczkowska – Jesień

Psycholog

W ramach swojej pracy w przedszkolu MyVinci psycholog umożliwia rodzicom indywidualne spotkania w trakcie cotygodniowego dyżuru, oferuje wsparcie psychologiczne dziecka w ramach zajęć indywidualnych, prowadzenie treningu wspierającego rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka w ramach zajęć grupowych. Ponadto oferuje obserwacje dziecka w grupie przedszkolnej, organizuje warsztaty psychologiczne dla Rodziców, jak również prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla wychowawców oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej.

 Maria

Maria

Native j. angielskiego

Jestem nauczycielką języka angielskiego, ukończyłam studia magisterskie w USA oraz uzyskałam certyfikat CELTA. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji, szczególnie gdy mogę obserwować ich entuzjazm i chęć do odkrywania świata. Każdy dzień spędzony z dziećmi jest fascynującą przygodą. W wolnym czasie lubię czytać książki, jestem też wielką fanką zdrowego odżywiania się i aktywnego stylu życia. Prywatnie jestem tłumaczem oraz mamą czwórki dzieci.

Justyna

Justyna

Nauczycielka gry na pianinie

Ukończyła studia na Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Białymstoku w zakresie gry na skrzypcach i altówce. Dodatkowym instrumentem na studiach był fortepian. Studiowała również w Wiedniu oraz w Warszawie. Współpracując z różnymi orkiestrami, koncertowała w Austrii, Niemczech, Szwecji, Danii, Czechach, Włoszech, Grecji, a także Rosji. Obecnie pracuje jako nauczyciel gry na skrzypcach oraz fortepianie. Stale angażuje się w różne projekty zarówno orkiestrowe jak i kameralne. Jest członkiem Kwartetu By The Way oraz orkiestry smyczkowej The Crew.

Rebecca

Rebecca

Native j. angielskiego

I am an enthusiastic English teacher from Sydney, Australia, with over 7 years’ experience teaching English as a foreign language in Europe to children and adults. I love seeing my students progress and grow in confidence. I have a Cambridge CELTA qualification and a Masters in Linguistics (TESOL) from the University of New England in Australia. I have experience as an au pair, preschool teacher and teaching English to children. I love travelling and learning about new people and languages so I see teaching English as a kind of cultural exchange as well. I really enjoy helping young minds grow and discover the world through language. My hobbies include playing the piano, swimming and learning as much as I can about everything!

Karolina

Karolina

Nauka j. polskiego

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności Pedagogika przedszkolna. Twórczość i spontaniczność dzieci powoduje, że praca w przedszkolu daje mi wiele radości i zadowolenia. Jestem dumna z moich podopiecznych, którzy zaskakują mnie każdego dnia. W wolnym czasie relaksuję się przy książce pisanej przez życie. Ponadto uwielbiam podróżować w nowe miejsca, a także spędzać czas w rodzinnej miejscowości.

Ola

Ola

Instruktor akrobatyki

Trenerka akrobatyki sportowej, absolwentka studiów magisterskich na wydziale wychowania fizycznego AWF w Warszawie. Wieloletnia zawodniczka akrobatyki sportowej, którą trenowała od 4 roku życia. Podczas kariery sportowej startowała na arenie krajowej i zawodach zagranicznych. Prowadzi zajęcia z dziećmi od 8 lat, już z dziećmi od 2 roku życia. Jako trener jest bardzo cierpliwa oraz odpowiedzialna. Wprowadza na zajęciach wesołą atmosferę, jednocześnie dbając o każdy szczegół wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo na sali.

Ania

Ania

Asystentka

Absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Nauczania Języka Angielskiego oraz Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas licznych staży w szkołach i przedszkolach międzynarodowych oraz podczas pracy w szkole językowej. Praca z dziećmi przynosi mi prawdziwą radość i satysfakcję. Cieszę się, gdy mogę pomóc im coraz głębiej odkrywać otaczający nas świat. Uśmiech dzieci to dla mnie najwspanialsze wynagrodzenie i motywacja do dalszej pracy. Interesuje mnie również fotografia, podróże oraz język angielski i kultura krajów anglojęzycznych.

Olga

Olga

Native speaker j. rosyjskiego

Język rosyjski jest moim językiem ojczystym. Ukończyłam studia wyższe pedagogiczne oraz podyplomowe z j. rosyjskiego i literatury na Uniwersytecie w Mohylewie na Białorusi. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Jestem mamą dwójki dzieci – Jana i Ani, wraz z którymi poznaję świat. Interesuję się historią, sztuką, muzyką klasyczną. Spełniam się w pracy z innymi i pomocy w nauce, jak i po prostu w życiu.

Magda

Magda

Taniec współczesny

Swoja przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 7 lat. Już od małego marzyłam, aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz jest to moja największa pasja, która daje mi ogromną satysfakcje i szczęście. Jestem tancerką z najwyższą międzynarodową klasą "S", dwukrotną Mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Taniec wymaga nie tylko talentu, ale również ogromu pracy, determinacji i zaangażowania. Na moich zajęciach stawiam na rozwijanie umiejętności tanecznych oraz dobrą zabawę w pozytywnej i miłej atmosferze.

Ola

Ola

Balet

Ola swoją przygodę z tańcem zaczeła w zespole Caro Dance, gdzie pod okiem Iwony Orzełowskiej uczyła się i szlifowała technikę tańca jazzowego. Od 13 roku życia występowała w spektaklach na deskach Teatru Buffo oraz Teatru Montownia. W 2011 roku dołączyła do Teatru Tańca Tilt, z którym współtworzyła spektakl Metamorfozy oraz spektakl Zanim zasnę. Od 18 roku życia Ola zaczęła tańczyć w zespołach eventowych występując w całej Polsce oraz zagranicą. Od kilku lat przekazuje swoje umiejętności najmłodszym tancerzom, ucząc ich takich stylów jak jazz, musical, taniec klasyczny i taniec nowoczesny. W swoich układach mocno stawia na technikę, grę aktorską oraz fabułę. Każdy układ Oli to mini spektakl opowiadający różne historię.

Dorota

Dorota

Liczydło japońskie

O liczydle japońskim dowiedziałam się już w dzieciństwie, ponieważ rodzeństwo mojego taty to wykładowcy matematyki, a w rodzinie edukacja była wartością. Aktualnie od 5 lat jako przedsiębiorca, prowadzę własny zespół muzyczny, kursy edukacyjne ABACUS, a także autorską działalność artystyczną skierowaną do dzieci. Z pasją zajmuję się rozwijaniem u najmłodszych zamiłowania do nauki, odważnego i uważnego poznawania nowych dziedzin życia, rozsmakowania w budowaniu relacji opartych na szacunku dla otaczającego nas świata, cierpliwości i wytrwałości, zrozumienia emocji, współpracy i działań prowadzących do polepszenia jakości życia – i właśnie na takiej bazie uczę dzieci logicznego i krytycznego myślenia oraz kalkulacji matematycznych.

MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.