Julia

Julia

Kierownik placówki MyVinci Preschool Biały Kamień
Native j. rosyjskiego

Absolwentka studiów wyższych na kierunku Europeistyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Oświatą. Jako osoba z dużym zamiłowaniem do poznawania świata i ludzi zdecydowałam się na przeprowadzkę do Polski, gdzie podjęłam studia o profilu pedagogicznym. Prywatnie jestem mamą małej Sabiny, która mobilizuje mnie do aktywnego spędzania czasu. W wolnej chwili oddaję się swoim ulubionym dyscyplinom sportowym takim jak pływanie, bieganie.

Esther

Esther

Native j. hiszpańskiego

Pedagog, logopeda, nauczyciel (native) j. hiszpańskiego, matka trojga dzieci. Uważa, że każde dziecko nosi w sobie ogromną potrzebę ekspresji, tak werbalnej, jak za pomocą gestów. Dotyczy to wszystkich dzieci bez wyjątku, więc szalenie istotne jest umieć zrozumieć i właściwie zinterpretować tę potrzebę tak naturalną i czystą w taki sposób, aby następnie używając właściwych narzędzi naukowych, pokierować nią i rozwinąć. Można wtedy z ogromną radością i satysfakcją obserwować, jak mali uczniowie zaczynają opisywać otaczający ich świat, wyrażać swe myśli i uczucia z coraz większą łatwością i bogactwem słownictwa.

Ganga

Ganga

Native j. angielskiego

Ukończyłam studia edukacji wczesnoszkolnej i lingwistyki na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Tribhuvan w Nepalu. Posiadam ponad 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w Nepalu oraz w Polsce. Pracując z dziećmi, staram się rozwijać ich naturalną otwartość i ciekawość otaczającego je świata. Podchodzę do każdego dziecka indywidualnie, starając się dopasować działania edukacyjne do jego potrzeb. W wolnym czasie czytam książki, chodzę do kina i gotuję różne rodzaje curry.

Lena

Lena

native speaker języka rosyjskiego

Jestem nauczycielką języka rosyjskiego, ukończyłam Pedagogiczny Instytut Języków Obcych, posiadam wykształcenie kierunkowe. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi różnego wieku i nie widzę siebie bez pracy z nimi. Staram się rozwijać poczucie estetyki u dzieci i wdrażać w ich życie. Podczas mojej pracy, bardzo się ciesze się, gdy widzę zainteresowanie w oczach dziecka. Moje pedagogiczne motto: Każde dziecko jest liderem, a razem jesteśmy drużyną! W wolnym czasie wykonuję robótki ręczne, lubię haftować koralikami i uczyć się języka polskiego.

Rebeca

Rebeca

Native j. angielskiego

I am an enthusiastic English teacher from Sydney, Australia, with over 7 years’ experience teaching English as a foreign language in Europe to children and adults. I love seeing my students progress and grow in confidence. I have a Cambridge CELTA qualification and a Masters in Linguistics (TESOL) from the University of New England in Australia. I have experience as an au pair, preschool teacher and teaching English to children. I love travelling and learning about new people and languages so I see teaching English as a kind of cultural exchange as well. I really enjoy helping young minds grow and discover the world through language. My hobbies include playing the piano, swimming and learning as much as I can about everything!

Hasha

Hasha

native speaker języka angielskiego

A graduate in Early Childhood Education from the University of South Florida and with formal training and certification in TEFL teaching as a Native English teacher. She has taught in the United States, Asia and Poland for over 3 years. Her goal is to bring new ideas and experiences from her travels and personal hobbies to her young learners through hands on learning and real world experience with English. Her favorite part of teaching is showing exciting new things to our students. Her hobbies include cooking, traveling and being outside all which she tries to incorporate into her classroom teaching!

Anna Krzyczkowska – Jesień

Anna Krzyczkowska – Jesień

Psycholog

W ramach swojej pracy w przedszkolu MyVinci psycholog umożliwia rodzicom indywidualne spotkania w trakcie cotygodniowego dyżuru, oferuje wsparcie psychologiczne dziecka w ramach zajęć indywidualnych, prowadzenie treningu wspierającego rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka w ramach zajęć grupowych. Ponadto oferuje obserwacje dziecka w grupie przedszkolnej, organizuje warsztaty psychologiczne dla Rodziców, jak również prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla wychowawców oraz szkolenia dla kadry pedagogicznej.

Karolina

Karolina

Nauka j. polskiego

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalności Pedagogika przedszkolna. Twórczość i spontaniczność dzieci powoduje, że praca w przedszkolu daje mi wiele radości i zadowolenia. Jestem dumna z moich podopiecznych, którzy zaskakują mnie każdego dnia. W wolnym czasie relaksuję się przy książce pisanej przez życie. Ponadto uwielbiam podróżować w nowe miejsca, a także spędzać czas w rodzinnej miejscowości.

Ola

Ola

Instruktor akrobatyki

Trenerka akrobatyki sportowej, absolwentka studiów magisterskich na wydziale wychowania fizycznego AWF w Warszawie. Wieloletnia zawodniczka akrobatyki sportowej, którą trenowała od 4 roku życia. Podczas kariery sportowej startowała na arenie krajowej i zawodach zagranicznych. Prowadzi zajęcia z dziećmi od 8 lat, już z dziećmi od 2 roku życia. Jako trener jest bardzo cierpliwa oraz odpowiedzialna. Wprowadza na zajęciach wesołą atmosferę, jednocześnie dbając o każdy szczegół wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo na sali.

Magda

Magda

Taniec współczesny

Swoja przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 7 lat. Już od małego marzyłam, aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz jest to moja największa pasja, która daje mi ogromną satysfakcje i szczęście. Jestem tancerką z najwyższą międzynarodową klasą "S", dwukrotną Mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Taniec wymaga nie tylko talentu, ale również ogromu pracy, determinacji i zaangażowania. Na moich zajęciach stawiam na rozwijanie umiejętności tanecznych oraz dobrą zabawę w pozytywnej i miłej atmosferze.

Malwina

Malwina

Balet

W roli instruktora sprawdza się od 18 roku życia. Traktuje nauczanie tańca nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim pasję. Dyplomowana instruktorka tańca z wykształceniem pedagogicznym. Absolwentka studiów dyplomowych i studentka pierwszego roku studiów magisterskich - Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Ewa

Ewa

nauczyciel j. polskiego

Absolwentka studiów wyższych o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z Informatyką, Terapia pedagogiczna , Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studentka ostatniego już semestru psychologii klinicznej tuż przed obroną. Jestem wykwalifikowanym Asystentem Osób Niepełnosprawnych oraz terapeutą EEG Biofeedback. Prywatnie szczęśliwa mama niepełnosprawnego Filipka, który jest całym moim życiem. To on ukierunkował mnie zawodowo i naukowo. W styczniu 2010 r. założyłam fundację „Mamy Siebie” by pomagać rodzicom, których los doświadczył tak jak mnie. Piszę i koordynuję projekty dzięki którym niepełnosprawne dzieci i ich opiekunowie mogą korzystać z bezpłatnej terapii, rehabilitacji i grup wsparcia. Uwielbiam podróżować, gotować i odwiedzać sklepy ze starociami, zbieram przedmioty z duszą. Moje Życiowe motto; Człowiek jest tyle wart, ile z siebie może dać innym...

Wiktor

Wiktor

trener tenisa WSG Academy

Przygodę z tenisem rozpocząłem w wieku 6 lat na kortach stołecznej Warszawianki. Pierwsze kroki na korcie stawiałem pod okiem Urszuli Rosolskiej, by po kilku latach trafić do sekcji pod skrzydła Tomasza Jakubczaka. Podczas swojej kariery zawodniczej brałem udział w wielu turniejach, zdobywając medale na zawodach zarówno ogólnopolskich, jak i regionalnych. Jako trener swoje doświadczenie zdobywałem w takich klubach jak MTP Karczunkowska czy Okęcie Tennis Club, gdzie przez kilka lat trenowałem zarówno dzieci jak i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Aktualnie jestem trenerem WSG Academy. U swoich podopiecznych cenię pracowitość, systematyczność i zaangażowanie, ale również ważna jest dla mnie dobra zabawa na korcie.

Wiktoria

Wiktoria

wychowawca zerówki język polski

Z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz germanistką. Dorastałam w Polsce i w Niemczech - w Hamburgu. W zawodzie nauczyciela języka niemieckiego od 2007 roku, wcześniej również nauczyciel nauczania wspierającego dla uczniów, dla których j. niemieckim był językiem obcym - szkoła średnia w Wiedniu. Z biegiem lat moją specjalnością stało się nauczanie dzieci j.niemieckiego metodą immersji, metodą tą pracuję od 2007 roku. W MyVinci od 6 lat. Prywatnie mama trzech dziewczynek, moją pasją jest jazda na rowerze i wspólne czytanie książek.

Olga

Olga

Logopeda

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 2014 roku, natomiast obecnie doktoryzuje się w Zakładzie Logopedii i Emisji Głosu. Prowadzę zajęcia ze studentami i dają mi one dużą satysfakcję, jednak moją największą pasją i powołaniem jest praca terapeutyczna z dziećmi. Specjalizuję się przede wszystkim w terapii dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, a także zaburzonego rozwoju językowego u dzieci z niedosłuchem. Swoje zajęcia prowadzę tak, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla dziecka. Na zajęciach wykorzystuję różne metody terapii, aby uzyskać jak najlepsze efekty, w możliwie jak najszybszym czasie. Po godzinach uwielbiam tańczyć, zwłaszcza brazylijskiego zouka, dlatego bliskie mojemu sercu jest motto: "Tańcz jakby nikt nie patrzył, śpiewaj jakby Cię nikt nie słyszał, nie żałuj tego co wywołało uśmiech na twojej twarzy i nie poddawaj się - nigdy." Aktualnie od 5 lat jako przedsiębiorca, prowadzę własny zespół muzyczny, kursy edukacyjne ABACUS, a także autorską działalność artystyczną skierowaną do dzieci. Z pasją zajmuję się rozwijaniem u najmłodszych zamiłowania do nauki, odważnego i uważnego poznawania nowych dziedzin życia, rozsmakowania w budowaniu relacji opartych na szacunku dla otaczającego nas świata, cierpliwości i wytrwałości, zrozumienia emocji, współpracy i działań prowadzących do polepszenia jakości życia – i właśnie na takiej bazie uczę dzieci logicznego i krytycznego myślenia oraz kalkulacji matematycznych.

Wojtek

Wojtek

Sport, Judo

Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w zakresie pedagogiki religijnej i etyki, filolog klasyczny (Uniwersytet Warszawski), instruktor sportu (specjalizacja ju-jitsu), twórca Szkoły Sztuk Walki Yawara, autor szkoleniowego programu dla dzieci w wieku przedszkolnym "ju-jitsu club". Obecnie członek zarządu Centralnego Okręgowego Związku Ju-jitsu

Dorota

Dorota

Rytmika

Jestem absolwentką akademii muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, specjalności rytmika. Kocham muzykę i staram się tą miłością zarazić dzieci. Chcę pomagać im odkrywać i zrozumieć tajniki muzycznego świata i dawać jak najwięcej radości z kontaktu z muzyką. Jestem totalnie zakręcona na punkcie tańca choreografii i języka portugalskiego. Moją wizytówką są uśmiech i kolorowe rajstopy.

Agata

Agata

Nauczycielka gry na skrzypcach

Ukończyłam z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec. Już od wczesnego dzieciństwa przejawiałam spore zainteresowanie muzyką. Z biegiem lat przerodziło się ono w pasję, a na końcu zawód. Dziś z wielką radością i satysfakcją ową pasją dzielę się z najmłodszymi. Na zajęciach nie tylko uczymy się grać na skrzypcach, ale również poznajemy szerzej cudowny świat muzyki: bawimy się w dyrygentów, tworzymy własne kompozycje, odkrywamy, że muzyka poważna wcale nie musi być taka poważna i wiele więcej. A wszystko po to, żeby rozwijać w maluchach muzykalność oraz wzbudzać chęć i potrzebę obcowania z muzyką na co dzień.

Dorota

Dorota

Liczydło japońskie

O liczydle japońskim dowiedziałam się już w dzieciństwie, ponieważ rodzeństwo mojego taty to wykładowcy matematyki, a w rodzinie edukacja była wartością.

MyVinci Preschool Biały Kamień:

Osiedle Eko Park, ul. Biały Kamień 7, 02 - 593 Warszawa, Polska
j.dycha@myvinci.edu.pl
(+48) 786-890-047

MyVinci School & Preschool Czerska:

ul. Czerska 14, 00 - 732 Warszawa
sekretariat@myvinci.edu.pl
(+48) 533-334-541

Jesteśmy niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Biura Edukacji m.st. Warszawy pod numerem 117/PPN oraz 177/PPN.