Wraz z początkiem września rozpoczęła się sprzedaż biletów na Szalone Dni Muzyki - festiwal muzyki klasycznej, który odbędzie się w dniach 27-29 września w Warszawie! Bilety w cenie 7 i 10zł warto zakupić z wyprzedzeniem, żeby zapewnić sobie miejsce, szczególnie na koncertach znanego już Projektu Smykofonia, które odbędą się w sobotę oraz niedzielę o 11:15 i 12:30.
Będziemy informować Was o ciekawych wydarzeniach, które będą miały miejsce podczas tego wyjątkowego święta muzyki klasycznej! :)
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ubiegłorocznej edycji oraz z tegorocznym harmonogramem imprezy.

Ciekawą atrakcją będzie koncert i mini-warsztat flamenco. Odbędą się one w namiocie Gaudi na Placu Teatralnym w sobotę, 28 września o godzinie 20:30. Wystąpi zespół 'Cafe Cortao compana flamenca' prowadzony przez Magdalenę Siwecką.
Porywające rytmy i barwne stroje tancerek sprawią, że występ będzie bardzo ciekawą przygodą dla najmłodszych i spotkaniem z kulturą Hiszpanii twarzą w twarz.
Więcej informacji o występie tutaj.

Nie przegapcie Koncertu Finałowego z występem mistrzyni kastanietów, 74-letniej Lucero Tena. Podczas tego występu Michał Wilczyński będzie tworzył animacje do muzyki na żywo – zapowiada się wieczór pełen wrażeń!
Koncert odbędzie się 29 września w niedzielę o 19:30 w sali Balzac.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem artysty oraz filmem z występu mistrzyni podczas zeszłorocznej edycji festiwalu!