Już po raz drugi na warszawskim lotnisku Babice odbędzie się piknik lotniczy. To największe tego typu wydarzenie w stolicy, organizowane przez Aeroklub Warszawski i Stowarzyszenie im. gen. Sławomira Petelickiego.
"Bemowo on air" odbędzie się w najbliższy weekend 14-15 września, a na odwiedzających czekają niesamowite atrakcje: przeloty i akrobacje maszyn, loty paralotniowe i balonowe.
Poza atrakcjami na niebie, odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawy szybowców, śmigłowców wojskowych i innych maszyn.
Istnieje możliwość przybycia własnym samolotem, w tym celu otwierane będą specjalne sloty dolotowe.

Piknik odbędzie się na lotnisku Babice na Bemowie, 14-15 września, w godzinach 8:30-18:30, bilety 20zł.  Dostępne są również bilety VIP na drugi dzień imprezy.

Szczegółowe informacje i harmonogram pokazów znajdą Państwo na stronie wydarzenia oraz na Facebook'u.