Co sprawi, że dziecko będzie świetnie się bawić, a przy tym będzie miało okazję sprawdzić swoje wyczucie równowagi i możliwości własnego ciała? - tak, właśnie joga.

Warsztaty Jogi dla dzieci, które odbędą się 31 sierpnia o godzinie 13:00 na Placu Zabaw przy ul. Myśliwieckiej 9 będą wspaniałą okazją do przekonania się, że nawet maluchy mogą czerpać pożytek z tej formy aktywności.

Joga dla dzieci prowadzona jest w sposób dynamiczny, a nazewnictwo nawiązujące do świata natury i zwierząt pobudza wyobraźnię dzieci.

Zajęcia poprowadzi Monika Łazuk z OMG Yoga, doświadczona instruktorka i pasjonatka jogi, absolwentka AWF w Warszawie. Zapisy obowiązkowe, zajęcia pokazowe 30 minut bezpłatne, należy wziąć kocyk lub matę do jogi oraz wygodny strój (bez butów i skarpetek).

Warsztaty odbędą się w ramach pikniku KIDS & FASHION vol. 2, na którym będzie można zapoznać się z ofertą młodych projektantów odzieży dla dzieci.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Źróło zdjęcia: warszawa.miastodzieci.pl