Od 1. lipca 2011 dostępna jest nowa tabela opłat dla naszego przedszkola językowego w Warszawie. Dzięki znalezieniu odpowiedniego lokalu mogliśmy precyzyjnie skalkulować koszty działalności i zaoferować najkorzystniejsze warunki dla naszych podopiecznych.

Mając na uwadze liczne zapytania zainteresowanych rodziców od teraz oferujemy także program MyVINCI Basic, który zawierając elementy programu autorskiego opracowanego przez Global Advanced Research Centre oparty jest na polskiej podstawie programowej. Personel pracujący z dziećmi w ramach programu MyVINCI Basic jest przeszkolony przez GARC, jednak dzięki korzystaniu z programu polskiego nie powstaje po naszej stronie obowiązek wnoszenia opłat licencyjnych do Global Advanced Research Centre, a w związku z tym możliwe było ograniczenie wysokości czesnego.