Niniejszym informujemy, że została ustalona lokalizacja pierwszego przedszkola British International Academy – Kids w Warszawie.

Już niedługo przyjmiemy pierwszych milusińskich w pięknym lokalu na kameralnym osiedlu apartamentowców Eko Park. Nasze wyjątkowe i specjalnie zaprojektowane przedszkole znajdować się będzie w budynku Allegretto.

Osiedle Eko Park znajduje się w otulinie Pól Mokotowskich oraz kameralnych ogródków działkowych na Rakowcu, czyli w samym sercu zielonego Mokotowa i równocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum, jednak z dala od zgiełku miasta.

Warszawski Eko Park uważany za witrynę współczesnej architektury mieszkaniowej jest chyba najładniejszą dzielnicą mieszkaniową stolicy.

Zespół budynków położonych na osiedlu Eko Park, na obrzeżach Mokotowa projektowali m.in. Stefan Kuryłowicz, Magdalena Staniszkis i Marek Dunikowski (biuro architektoniczne DDJM) co świadczy o najwyższych standardach.

Jesteśmy pewni, że kontakt dzieci z pięknie zagospodarowaną przestrzenią i niemal działami sztuki współczesnej architektury, to elementy harmonizujące z programem edukacyjnym British International Academy – Kids

Drugi punkt przedszkolny został uruchomiony w 2014 roku w lokalu sąsiadującym, położonym również w nowoczesnym osiedlu EkoPark.
Lokal został wyremontowany oraz dostosowany do unikalnych potrzeb i założeń programowych British Internationa Academy - Kids w punkcie przedszkolnym.

Wraz z powiększeniem się naszej placówki o drugi lokal, uruchomiona została zerówka dla absolwentów naszego przedszkola - ale nie tylko! Przyjmujemy zapisy przez cały rok, zarówno do przedszkola jak i zerówki.