Czy pamiętacie jeszcze czasy, kiedy nie było telefonu komórkowego? Na pewno tak! Nasze maluchy żyją w świecie, w którym wiele dawnych wynalazków techniki jest już oczywistością.

O świecie, w którym powstawały urządzenia ułatwiające człowiekowi życie, takie jak aparat fotograficzny, komputer, czy telefon będzie mowa w proponowanych warsztatach.

"Wynalazki", czyli Warsztaty Rodzinne w Klubie Regeneracje to wyjątkowe wydarzenie w równie wyjątkowym miejscu. Podczas warsztatów dzieci poznają historię wielu otaczających nas przedmiotów codziennego użytku.
Drugą częścią warsztatów będzie zaprojektowanie i stworzenie prototypu własnego wynalazku! Zbierajcie pomysły i stwórzcie własne urządzenie! :)

Warsztaty rodzinne "Wynalazki" odbędą się w sobotę 1 lutego, w godzinach 15:00-18:00 w Klubie Regeneracja na Mokotowie.
Prowadzeniem zajmie się Kamil Niedziałek, animator kultury i edukator muzealny.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą niepotrzebnych przedmiotów, które mogą zostać wykorzystane jako materiały do warsztatów.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę wydarzenia oraz na stronę wydarzenia na Facebook'u.