I znów nadszedł taki weekend, w którym jest wiele propozycji atrakcji dla dzieci!
Mimo to podjęliśmy się wybrania najbardziej wartościowych wydarzeń dla Waszych pociech.

Niezwykle ciekawy cykl spotkań odbędzie się w Fundacji Atelier, gdzie można również uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Historia sztuki w „Małym oku”, czyli ćwiczenia z widzenia, to zajęcia na których dzieci uczą się umiejętności obserwacji i uwagi na otaczający nas świat. Przede wszystkim jednak zaznajamiają się z językiem używanym w świecie sztuki, uczą się komentować prace swoje i innych używając precyzyjnych pojęć oraz refleksji.

Najbliższy termin zajęć to sobota, 25 stycznia 2014 r. w godzinach 15:30-17:30.
Cena pojedynczych zajęć to 50zł. Zajęcia odbywają się w siedzibie Fundacji Atelier przy ul. Foksal 11. Obowiązują zapisy!
Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.

Jeśli przed tymi zajęciami zapragniecie wspólnie z maluchami artystycznie rozpocząć dzień, zachęcamy do odwiedzenia Rodzinnych warsztatów z wikliny papierowej, które odbędą się w sobotę, 25 stycznia 2014 r. o godz. 10:00-11:30 w Domu Kultury Zacisze. Cena warsztatów dziecka z rodzicem to 25zł.
Zapraszamy do zapisów na to wydarzenie!