Czas najwyższy zaplanować weekend! Jeśli nie słyszeliście, to my Wam o tym powiemy. W najbliższy weekend Warszawę opanują dzieci i rodzice. :) Szykują się najciekawsze dotychczas Warszawskie Dni Rodzinne.

Jak co roku, do wyboru jest mnóstwo warsztatów i zajęć, więc łatwo będzie znaleźć coś, co interesuje Waszego malucha.
Zajęcia z ceramiki, pokazy chemiczne, zabawy językowe z native speakerami...to tylko kilka z wielu propozycji.
Szczególnie bogatą ofertę przedstawia w tym roku Multikino Złote Tarasy, które w sobotę, 15 marca zamieni się całe w Piknik Rodzinny.

Po szczegóły i dokładny grafik godzinowy zajęć zapraszamy na stronę Warszawskich Dni Rodzinnych, gdzie znajdą Państwo też propozycje ułożone według dzielnic i wieku dzieci.

Zachęcamy do aktywnego spędzenia najbliższego weekendu! :)