Całkowite zanurzenie w sztuce i dotarcie do jej środka może wydawać się trudnym zadaniem, ale nasza dzisiejsza propozycja to umożliwi!

Podczas warsztatów rodzinnych w Miejscu Projektów Zachęty dzieci (od 4-10 lat) będą miały szansę na puszczenie wodzy fantazji i rozwiniecie swojej kreatywności w niecodzienny sposób - tworząc "miękkie przedmioty". Tylko od nich zależy, czy będą to litery, zabawki, czy kosmici.

Warsztaty towarzyszą wystawie artysty Michała Frydrycha "Łagodne przejście od opowiadania do rzucania cienia".
Termin to niedziela, 22 grudnia o godzinie 12:30. Wstęp wolny, lecz obowiązują zapisy.

Po więcej informacji o wystawie zapraszamy na stronę Zachęty, a o warsztatach na stronę informacji o wydarzeniu.