lokomotywaCo się dzieje, gdy wychodzimy z pokoju i zamykamy za sobą drzwi? Albo gdy zasypiamy? Czy w ciemnych kątkach kryją się inne istotki, o których istnieniu nie mamy pojęcia...?

Na te pytania odpowiedź można znaleźć podczas przedstawienia pt. "Lokomotywa" wystawianego przez warszawski Teatr Powszechny. Fabuła oparta na znakomitych wierszach Juliana Tuwima przeniesie dzieci do wspaniałego i zaskakującego świata wyobraźni. Stare utwory w nowym brzmieniu - na to na pewno można liczyć!

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia i ich rodziców do Teatru Powszechnego. Daty przedstawień oraz inne informacje - tutaj.

Źródło zdjęcia: warszawa.miastodzieci.pl