Na stadionie PGE Narodowy odbędzie się kolejna edycja Pikniku Naukowego, organizowanego co roku przez Polskie Radio oraz Centrum Nauki Kopernik.

W tym roku tematem przewodnim Pikniku będzie zdrowie. Na stronie Pikniku znajduje się interaktywna mapa, na której można wybrać interesujące nas tematy. Są również przewidziane pokazy dla najmłodszych dzieci.

Jeśli nie wiecie jeszcze, co będziecie mieli ochotę oglądać, to na miejscu w dniu imprezy znajdować się będą punkty informacyjne, jak również wolontariusze gotowi udzielić informacji o odbywających się pokazach.

Zachęcamy do odwiedzenia Pikniku Naukowego 7 maja! Wstęp na Piknik jest wolny.

Więcej informacji oraz interaktywną mapę znajdą Państwo na stronie Pikniku oraz na Facebooku.