Jak co roku 22 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji odbędzie się Festyn na Polu Mokotowskim w najbliższy weekend, obfitujący w atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W niedzielę od godziny 10:00 do 18:00 na odwiedzających Pole Mokotowskie czekają zabawy i warsztaty edukacyjne związane z szeroko rozumianym tematem ekologii.
Jak zwykle lwia część programu przeznaczona będzie dzieciom, a więc będzie można wziąć udział w warsztatach i eksperymentach.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową mapką terenu Festynu Dzień Ziemi 2015 i programem poszczególnych sektorów. Mapka rozplanowania atrakcji dostępna jest tutaj.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Z energią zmieńmy źródła", tak więc szczególna uwaga będzie poświęcona odnawialnym źródłom energii.

Nasze przedszkolaki już znają elektrownie wiatrowe i domy pasywne, a czego jeszcze się dowiedzą? Przekonajcie się sami podczas Festynu!

Informacje o programie dostępne na stronie Dnia Ziemi.