Lato to doskonały czas, żeby poznać różne ciekawe zakamarki warszawskich parków.
Tym razem przedstawiamy propozycję Ogrodów Królewskich przy Zamku w Wilanowie.

W lipcu oraz sierpniu odbywać się będą tam otwarte warsztaty parkowe - w środy, piątki oraz niedziele, w godzinach 11:00-15:00. Warsztaty odbywają się w różnych częściach parku: środy w ogrodach króla Jana III, piątki w królewskim zwierzyńcu, niedziele na królewskim folwarku.

Dzieci, jak i dorośli będą mogli nauczyć się rozpoznawać różne gatunku roślin i zwierząt, jak i poznać ciekawostki dotyczące historii ogrodów wilanowskich. Nie zabraknie też zajęć dla miłośników sztuki, bowiem zaplanowane jest również wykonanie tematycznych prac plastycznych.

Warsztaty parkowe mogą być ciekawą propozycją na spędzenie pogodnych letnich dni.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia.