Pod koniec miesiąca w MyVinci Preschool tradycyjnie odbył się Bal Halloween. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowaniach - tworzyły ozdoby i projektowały stroje.

W trakcie zabawy przedszkolaki wcielały się w rozmaite postaci (wróżka, księżniczka, kosmonauta, żółw ninja, kościotrup), utrwalały angielskie słówka związane ze świętem Halloween, uczestniczyły w zabawach muzycznych takich jak "taniec szkieletów", zabawy w pajączka, taniec na gazetach, wycinanie dyń oraz konkursach polegających m.in jedzeniu jabłek na sznurkach.

Podczas uroczystości serwowane były - jak zawsze zdrowe - hallowenowe przekąski i napoje.